Renkli gelin ayakkabısı

Renkli gelin ayakkabısı

Renkli gelin ayakkabısı

Düğün sezonunun yaklaşması ile birlikte, gelin adayları, hazırlıklarına tüm hızları ile devam ediyorlar. Elbette ki gelinlikler için önemli bir yere sahip ola ayakkabılar da farklı dizaynlar olarak sizlere sunuluyor. Genel olarak krem, bej, pudra ve beyaz tercih edilse de, renkli gelin ayakkabısı modelleri de bayanların tercih ettikleri arasında yer alıyor.

Hangi renkler tercih edilebilir?

Bu seçim tamamen sizin tercihinize kalsa da, elbette ki bir renk uyumu her zaman söz konusu olacaktır. Genel olarak ayakkabı rengi, gelin çiçeği ile kombin oluşturabilecek nitelikte olursa, mantıklı bir seçim yapmış olabilirsiniz. Kırmızının en güzel tonları gelin çiçeğinizde yer alıyorsa, kırmızı, topuklu süet ya da rugan bir model tercih edilebilir. Yine bu modeller, burnu açık ya da kapalı olarak beğeninize sunulanlardan olurken, lazer kesim topuklu ayakkabı modelleri, son yıllarda bir hayli tercihe ediliyor diyebiliriz.

Mor ayakkabı modelleri

Beyaz bir gelinlik için, yine farklı bir renkli gelin ayakkabı modeli olan mor, tercihleriniz arasında bulundurulabilir. Yandan fiyonklu olan, arkadan kemer ya da yandan kemer bağlamalı detayları ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Elbette ki renk seçimi ve model seçimi önemli olsa da, rahat ve kullanışlı olan tasarımlara da göz atmanız gerekmektedir.

Alçak topuklu

Hareketlerinizin sınırlı olmasını istemiyorsanız, daha çok alçak topuklu ve renkli gelin ayakkabısı tercih edilebilir. Renkli kişiliğinizi yansıtırken, beraberinde de rahat bir gece geçirmeniz önemli olacaktır.