Tinder nasıl kullanılır

Tinder nasıl kullanılır

Tinder son dönem popüler olan arkadaşlık uygulamalarının dünyada ve ülkemizde en çok rağbet göreni.Temeli facebook hesabınıza bağlı olup, facebook hesabınız olmadan kullanılamıyor. App store, Android market gibi kaynaklardan yüklendikten sonra. Tinder hesabınızı  facebook hesabınıza eşliyorsunuz.

Bundan sonra profilinize açıklama, fotoğraflar ve varsa instagram hesabınızı da bağladıktan sonra uygulama size beğenebileceğiniz profilleri ard arda sıralamaya başlıyor. Profiller içersinden beğendiklerinizi kalp ile işaretliyorsunuz.

Aslında mantık çok basit. Sizin kalp ile işaretlediğiniz profillerin içersinden aynı şekilde sizi kalp ile işaretlemiş profiller varsa direkt olarak bir eşleşme penceresi  açılıyor ve karşınızdaki ile mesajlaşmaya başlıyorsunuz.

Tüm dünyada kullanılıyor!

Amerika da daha farklı bir amaçla kullanılsa da burada Tinder’ın bir arkadaşlık uygulaması olduğu söylenebilir. Ve her geçen gün yeni katılan insan sayısı arttığı için,ihtimaller ve şanslar da aynı ölçüde artıyor.

Günlük beğeni sayısı sınırlı olduğundan dolayı istenilirse aylık olarak size sınırsız beğeni hakkı veren paralı versiyonu satın alıp, sosyalleşmenin en yoğun halini de yaşayabiliyorsunuz.

Ve evet Tinder’da tanışıp evlenen çiftler de son derece söz konusu artık.O yüzden kullanıldığı amaca göre her şekilde bir çözüm sunuyor Tinder.