Duru güzelliğinizi ön plana çıkarın

Duru güzelliğinizi ön plana çıkarın

Yaz dönemi davetlerde, düğünlerde nasıl giyindiğinizden çok nasıl bir makyaj ve nasıl bir havaya sahip olduğunuz önemlidir. Dolayısı ile size giden rengi seçmeniz, makyak konusunda doğallığınızı bozmadan uygulama yapmanız gerekir. Güzelliğinize güveniyor olmanız için hepsinden önemlisi tarzınızın olması gerekir. Tarzı olan kadın kendine her zaman güvenir.

Elbiseniz değil, makyajınız değil, tarzınız konuşsun! Güzelliğinizi gölgelemeyin!

Yazın favori renklerinden lacivert, bronz ten üzerinde mükemmel duracak. Makyaj ve saç konusunda ise düz topuz, natural toprak tonları tercih edebilirsiniz. Hepsinden önemlisi kendiniz gibi olmalısınız.

Makyajla o denli değişenler var ki, tanınmayacak hale geliyorlar. Karakteristik özelliklerinizi kusur olarak görmeyin. Tüm kusurlarınızı yok ettiğinizde herkesin herkese benzediği bir görünüm ortaya çıkar.

Tarzınızı makyajınızla, saçınızla, kıyafetinizle berlileyin. Kendiniz gibi olmak, tarzınızı ortaya koymak için kusurlarınızı kabul etmelisiniz. Güzellik kusursuzluk demek değildir, güzellik kendin gibi olmak, temiz ve bakımlı olmak demektir.