Sarışın olmak?

Sarışın olmak?

Sarışın olmaya ne dersiniz?

2016 sarı saç modelleri her zaman havalı ve canlı dururlar. Özellikle katlı kesimler bu saç renginde çok güzel durmaktadır. Sıradanlıktan çıkarıp havalı ve gösterişli bir modele sahip olursunuz. Bu senenin en çok tercih edilen modelleri arasında omuzlar da kısa katlı kesimleri görmekteyiz. Bu katları dalgalı bir şekilde kullandığımız zamanlar da daha havalı ve iddialı bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Saç renginiz ve modeliniz önemli

Yine bu yıllarda kahkül kesimlerine de çok rastlamaktayız. Özellikle bu renkteki saç tonlarında daha güzel ve şık bir hava katmaktadır. Katlı kesimlerinde her zaman saçların arka kısmı değil ön kısmını da canlandırıp dalgalara hareketlilik katarsak daha canlı, mükemmel bir sonuçla karşılaşırız.

Modası geçmeyen saçlar

Bu dönemde kısa katlı, uzun katlı, kahküllü, simetrik kesimler dikkat çekmektedir. Sarı tonları bayanların her zaman tercih ettiği çoğu zaman cesaret edemediği bir tondur. Fakat her zaman günümüzde kullanılmaya devam eden ve hiç modası geçmeyen bir renktir. Işıltılı sarı saçlarınızı katlı kesim ve dalgalı saç modelleriyle olduğundan daha havalı ve canlı her zaman kullanabileceğiniz modası geçmeyen ve çekici görünmenizi sağlayan bir renktir. Sarının her tonu saçlarınızda her zaman çok hoş olacaktır. Dağınık, topuz, örgü, günlük kullanabileceğiniz aynı zaman da özel günler de kullanabileceğiniz modellerdir.2015 yılının en çok kullanılan modelleri arasın da en çok gördüğümüz modeller hafif dalgalı veya dümdüz modellerdir.