Fark etmeniz gereken tutku!

Fark etmeniz gereken tutku!

Birbirinize karşı ne kadar tutkulusunuz? Tutku, aşkınızda nerede yer alıyor? Cinsel arzunuz aynı mı? Bir taraf sabaha kadar uyumuyorken diğer taraf uyuyor mu? Birbirinizi aynı şekilde mi arzuluyorsunuz?

 

Tüm bunların dışında çiftler birbirlerinin tıbbi geçmişini de bilmelidir. Yaşadığı zorlukları hayat mücadelesini şuan hayatında nasıl bir dönem yaşadığını bilmelidir. Çünkü çiftlerin birbirlerini her konuda gerçek soru ve cevaplarla tanıyor olması büyük bir şanstır. Birbirini tanımadan evlenen insanlar olduğunu biliyoruz, bu hayatın ipini çekmekle aynı şeydir. Tanımadan asla evlenmemelisiniz.

 

Birbirinizi tanımaktan çekinmeyin, birbiriniz için doğruyu istemekten çekinmeyin. Her zaman için duygularınızın arkasında durmayı bilin. Duygularınızı en iyi şekilde ifade edebilmeyi, her zaman hissedebilmeyi önemseyin. Flört döneminde duygularınızdan kaçmak istemiyorsanız olduğunuz gibi olmaya çabalayın, karşınızdaki insanı yalnızda görsel olarak size hitap ettiği için değil, birlikte yapabildiklerinizden mutlu olduğunuz için seçin. Çünkü insanlar size her zaman dışarıdan bakar, siz; hayatınıza alacağınız insanın kalbini görebilmeyi seçin. Aynı şekilde siz de kalbinizi açmayı bilin.

Kalbinizle seçmeniz gereken kişi, flört ettiğiniz insan. Evlilik veya öncesinde bağlılık dönemine geçtiğinizde hayatın daha kolaylaştığını fark etmiş olursunuz. Hayat, bir partneriniz olduğunda size daha eğlenceli gelir. Yalnız olmadığını bilmek her insana iyi gelir.