Kadınlar vardır!

Kadınlar vardır!

Kadınları sosyal hayatta kabul etmek modern hayatın zorunluluklarından değil, gerekliliklerindendir. Eğer kadını zorunluluk olarak görüp hayatın içerisinde bir yer veriyorsak, kadını taoplum nezdinde değerli bir yere koyamıyoruz demektir. Kadın vardır, kadın gücüne inanmalı ve etrafında kendisine saygı duyan insanlara yer vermelidir. Yaşam kalitesi ancak bu şekilde artabilir, kadına saygı duyulan toplumlarda kadın mutlu yaşadığı sürece toplum refaha erebilir. Eğer kadın olarak kendinizi değersiz hissediyorsanız burada neden böyle hissettiğinizi, bu durumda olmanızda kimlerin nasıl bir etkiye sahip olduğunu fark etmelisiniz.

Koca baskısı, baba baskısı derken hayat kalitenizin düşmesine izin vermeyin!

Hayatta istediklerinizi elde ediyorsanız şanslısınız, engellenmiyorsunuz demek değildir. Engelleri aşabiliyorsunuz demektir. Bu nedenle kadın başarı öykülerine baktığınızda hayat kalitesinde öncelikle kadının mücadelesinin yeri olması gerektiğini görürsünüz. Her ne kadar modern hayat sürüyor olursak olalım, farklı şekillerde kadınları bir şekilde kısıtlayanlar yok değil.

Onların nesli tükenmiyor!

Saygı görmek için saygı duyulması gereken bir karaktere sahip olmak, değerli olduğunu bilmek kadının görevidir. Kadın vardır, var olmaya ve var etmeye devam edeceğini erkek egemen dünyaya güçlü karakteri ile göstermelidir.