İnstagram yeni özellikler

İnstagram yeni özellikler

İnstagram yeni özellikler

İnstagram hayatımıza girdiği zamandan beri yeni güncel ve kendini zamana uydurmak adına neredeyse her hafta yeni bir güncelleme yayınlamakta. Bu güncellemelerin en sonu ve en çığır açacak olanı da instagrama artık 15 saniyeden uzun videolar yüklenebilecek olması.
15 saniyeye çıkardığı video yükleme güncellemesiyle bir an da vine ın tüm popülerliğini bitiren ve bu olayı git gide daha muntazam hale getiren instagram son güncellemesiyle beraber yalnızca bununla kalmayıp videoların altında izlenme sayısı ve beğenenleri ayrı olarak gösterip size daha kullanışlı bir kullanım şekli vaat ediyor.

Online dünyayı keşfedin

İnstagram aynı zamanda video yükleme süresini arttırmakla instagram reklamlarının kullanıcılar üzerindeki etkisini ve ulaşabilecekleri kitleyi de bir anda inanılmaz şekilde arttırmış durumda. Ve aynı zaman da videoların siz tıklamadan yüklemeye başlamaması da sizin kotanızı koruduğu için bir şekilde kullanıcıların bundan rahatsız olmasını da engellemiş durumda.

Video çılgınlığına katılın!

Hepimizin bir şekilde çektiği en az bir videoyu kullanıp paylaşıp diğer kullanıclarla etkileşime girebilmesini sağlayan instagram bu özelliğiyle çok konuşulacak.