Çiftlerin dikkat etmesi gereken şeyler

Çiftlerin dikkat etmesi gereken şeyler

Gerçek duygularla birlikteyseniz, sahte değilseniz, zorlama ile birşeylerin yürümeyeceğinin farkında ve dürüst duygulara sahipseniz kendinizi kandırmanın peşinde değilseniz öncelikle ne yaşadığınızı ve bunu nereye kadar götürebileceğinizi bilmelisiniz. Zorlama ile ilişkinin yürümeyeceğini bilmeli, ne istediğinizden emin olarak adım atmanın mutlu insanlara dönüşmenizde önemli olduğunu görmelisiniz. Özellikle erkeğin burada görevlerini yerine getirme konusunda tereddüt etmemesi gerekir. Çünkü erkek, kadına karşı sorumluluklarından kaçmadığında o ilişki gerçek değerini bulacaktır.

Erkeğin görevi nedir?

Kadın erkekten ne bekliyorsa erkeğin görevi o dur. Çünkü her kadın farklı şeyler bekler, kimi kadın için hesabı her zaman erkeğin ödemesi gerekir, kimi kadın ise hesabı ortaya ister. Fakat burada erkeğin tavrı, kadının ne istediğini görerek hareket etmektir. Her kadın farklı beklentilere sahip olabilir, erkek kadına göre hareket etmeyi başardığında o kadın için ideal erkeğe dönüşür.

Kadının görevi nedir?

Kadın, erkeğin beklentilerine uygun hayatına alabileceği gelecek düşünebileceği bir kadın olmalıdır. Bunun için erkeğin öncelikle ne istediğini bilmeli ve hitap edeceği, kendisine hitap eden kadına vakit ayırmalıdır. Kadının görevi de erkeğin samimiyetini ölçmektir. Erkek rolünden çıkmak ve kadın olduğunu bilerek, kadınsılığından utanmayarak hareket etmektir.