Naim Süleymanoğlu’ndan Kötü Haber Geldi…

Naim Süleymanoğlu’ndan Kötü Haber Geldi…

Nöroloji doktorları, Süleymanoğlu’na beyin ödemi, kanama ve yoğun bakımda uzun süre kaldığı için enfeksiyon tedavisi uyguluyor. Süleymanoğlu’nun beyin damarlarında genişleme ve genişlemeye bağlı kanamalar var. Bilinci yarı açık olan Naim’in felç riski de bulunuyor.
‘TÜM ZAMANLARIN EN İYİ HALTERCİSİ’
Naim Süleymanoğlu, 1984, 1985 ve 1986’da dünyada ‘yılın haltercisi’ seçildi. 3 kez olimpiyat, 8 kez dünya şampiyonu oldu. 46 kez dünya rekoru kırdı. Kendi kilosunun üç katından fazla kaldırarak ‘efsane’ oldu. Spor otoritelerine göre ‘tüm zamanların en iyi haltercisiydi. Naim, 1988’de Time dergisine kapak oldu.
Bir arkadaşının gönüllü donör olması sayesinde karaciğer nakli yapılan olimpiyat ve dünya şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu’nun beyin damarlarında genişlemeye bağlı görülen kanamanın gerilediği ve bilincinin açık olduğu bildirildi

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Ataşehir Memorial Hastanesi’nde tedavisi süren Süleymanoğlu’nun karaciğer fonksiyonları normal seyrediyor.
Süleymanoğlu’nun, beyin damarlarındaki genişlemeye bağlı olarak gelişen beyin kanaması geçirdiği belirtildi. Kanamanın gerilediği ve Süleymanoğlu’nun bilincinin açık olduğu ifade edildi. Naim Süleymanoğlu için şu an herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek görülmediği aktarıldı. Süleymanoğlu’na bir arkadaşının gönüllü donör olması sayesinde 6 Ekim’de karaciğer nakli yapılmıştı.