Kendi modanızı yaratmaya ne dersiniz?

Kendi modanızı yaratmaya ne dersiniz?

Güzelliğine güvenen kadınların ortak noktası kendi modasını ve tarzını yaratmış olmasıdır. Kaliteli parçaları bir araya getirdiğinizde beden ölçüleriniz her ne olursa olsun doğru ürünleri ve doğru kesim kıyafetleri tercih ettiğinizde her zaman şık ve hoş olabilirsiniz. Yanlış bilinen bir etken kilonun şık olmayı engellediği yönündedir. Eğer kaliteli ürünlere nereden ve ne şekilde ulaşabileceğinizi biliyorsanız şık bir kadın olmayı da başarabilirsiniz.

Kendinizi engellemeyin!

Size yakışan modelleri tercih ederken öncelikle sevdiğiniz renklerle size yakışan renkler arasında bir denge sağlamaya çalışın. Örneğin, açık tonları kendinizde sevmiyor ama normalde sevdiğiniz renkler bunlar ise, çık renklerde flar, bandana, şal tercih ederek bu isteğinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Ama size yakışmadığı halde sırf seviyorsunuz diye bu renklerde ısrarcı olmamalısınız.

  • Kalça problemi için A kesim elbise
  • Göğüs problemi için degaje, şal yaka elbise
  • Baldır probelmi için uzun ceketer
  • Göbek saklamak için uzun tunikler

Bu detayları kendinize göre uyarlayarak kendi şıklığınızı ortaya koyabilirsiniz. Şık bir kadın olmak için trend parçalara da yer vermeniz gerekir. Şıklığınızı trend aksesurlarla tamamlamanızı öneririz.