Hızlı erkeklerle mesafenizi koruyun!

Hızlı erkeklerle mesafenizi koruyun!

Erkeklerin kadınlar kadar çekingen olmadığı, daha rahat bir ortamda büyüdükleri ve daha az hatta hiç baskı görmedikleri için bu farklılığı açıkça oraya koyabildiklerini biliyoruz. Kendinizi bu anlamda eksik veya zayıf görmemelisiniz. Eğer kendinizi eksik hissediyorsanız bunu dile getirmeli, karşınızdaki insanın çekincelerini görmesini sağlamalısınız. Çünkü siz, ifade etmediğiniz belirtmediğiniz şeylerin size karşı nasıl kullanılabilineceğini bilemezsiniz. Her zaman ifade etmeye, iletişimin güçlü olmasına güvenmelisiniz.

Hızlı erkeklerle başa çıkma bir sanattır!

Sizi tanıması, değiştirmeye çalışırken bunu kibar bir şekilde yapması gerekir. Sizinle iletişimdeyken çekinceleri olması gerekir. Çekincelerinizi mutlaka anlaması gerekir, sizi rahatsız edecek zorlayacak şekilde değil sizin korkmanızı engelleyecek şekilde davranmalıdır.

Erkeğin tavrı kadının gördüğü değerdir, bir takım şeyleri ön plana çıkaran hızlı bir erkek olması size karşı tavrını ortaya koyması, size olan ilgisi ve sevgisi ile ölçüldüğünde sizi rahatsız eden bir tavıra dönüşmemelidir.