Uzun soluklu evlilik

Uzun soluklu evlilik

Büyük bir sır, evlilikler nasıl bu kadar uzun sürebilir? Evlilik beklentiniz ve aradığınız insanla ilgili bir cevap bu, huzur arıyorsanız evliliğiniz de uzun sürecektir. Çünkü ne arıyorsanız o’nu sunarsınız. Siz’de olmayan şeyi aramazsınız, siz’de olanı çoğaltmak için ararsınız. Mantıklı arayış bu şekildedir, olması gerektiği gibi bir evlilik değil, hissettiğiniz ve size göre bir evlilik..

Toplumda etkilenebileceğiniz çok fazla şey var, bunlar sizin seçimlerinizi şekillendirmemeli. Sizin için önemli olan detayları değiştirmemeli. Detaylarda iyi olmak için seçimlerinizde özgür olmanız gerekir.

Seçimlerde özgür olmak nedir?

Aklınızın özgürleşmesi, sizi mecbur bırakan etkenlerden uzak olmanız demektir. Örneğin, biri ile ilgili fikriniz bir başkasının etkisi ile değişmemeli. Fikir tamamen size ait olmalıdır.

Uzun süreli evlilik için evleneceğiniz kişi ile ilgili fikirleriniz tamamen size ait olmalıdır, eğer size ait fikirlere sahipseniz bu anlamda doğru bir karar verebilirsiniz. Uzun soluklu bir evlilik, size uygun biriyle evlenmenizle mümküdür.

Bu doğru insanı bulmak için sadece kalbinizi dinleyin.