Eğer cevaplar olumsuzsa EVLENMEYİN!

Eğer cevaplar olumsuzsa EVLENMEYİN!

Evlenmeyi düşündüğünüz insana yönelteceğiniz soruların tam anlamı ile cevap bulacağınız sorular olması gerekir, kaçamak cevapların yeterli olmadığını gerçek anlamda tanışıyor olmak için gerçek, samimi cevaplara ihtiyacınız var. Şeffaf bir ilişki yaşamanız gerekiyor. Birlikte keyif aldığınız şeylerin sayısının artması, birbirinizden asla sıkılmıyor olmanız gerekiyor. Yapacağı şeyleri olan insanlar, söyleyeceği sözleri olan insanlar hayatı güzelleştirirler. Sıradan, rutin şeylerin peşinde olmamak hayatı farklılaştırmak ve daha eğlenceli bir hale getirmek önemlidir.

Ne zaman ne yapacağınızı bilmeniz gerekiyor

Aldığınız cevaplar beklediğiniz cevaplar değilse ne yapacağınız belli olmalı. Maddi ve manevi açıdan uygun olmadığınıza inandığınız insanla evlilik gibi bir riski almamanız gerekir. Eğer cevaplardan memnun olmadığınız halde beyninize inat kalbinizin yanında olursanız uzun vadede yine siz üzülürsünüz.

İşte o can alıcı önemli sorulardan bazıları

  1. Maddi durumu, maddi açıdan gelecek planları neler?
  2. Sizinle ilgili gelecek planlarında ne kadar umutlu?
  3. Sinirli biri mi? Stres yönetimini nasıl hallediyor?
  4. Gündelik hayatta zorlaştıran mı kolaylaştıran bir özelliğe mi sahip?

Bu soruları kendinize göre çoğaltabilir, evillik için önemli gördüğünüz detayları sorularınızla öğrenme yolunu seçebilirsiniz. Partnerinizin size karşı tamamen şeffaf olmasını bekleyin, doğru karar sadece bu şekilde verilir.