İnstagram nasıl kullanılır

İnstagram nasıl kullanılır

İnstagram nasıl kullanılır.

İnstagram dünya üzerinde en çok kullanılan fotoğraf paylaşım uygulaması. İnstagram kullanmaya başlamak için öncelikle İnstagram kullanmayı destekleyecek bir kameraya ve özelliklere sahip bir akıllı telefona sahip olmak gerekli.

Appstore Android Market v.b. market uygulamalarından instagram uygulamasını edindikten sonra  İnstagram hesabınıza daha önce kullanılmamış bir isim alıp, mailinizle kaydolup, mail adresinize gelen onay mailini de cevapladıktan sonra. İnstagram kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sosyal medya sizden sorulsun!

Öncelikle facebook, twitter listenizdeki ya da adres defterinizde bulunan ve instagram kullanan kullanıcıların tümünü aynı anda takip edebiliyorsunuz.Bunun harici popüler ve ilgili alanınıza göre listelenmiş binlerce ilginç ve takip edilesi instagram hesabı mevcut.

Kendi fotoğralarınızı yükleyip onlarca instagram filtresiyle düzenleyip paylaştıktan sonra dilerseniz yüklediğiniz fotoğrafları Facebook, Twitter gibi diğer sosyal medya hesaplarınızdan da paylaşabiliyorsunuz.

Takipçi sorunu

İsterseniz fotoğraf yükleme harici diğer tüm özelliklerini web sitesi üzerinden de kullanabilme imkanına sahipsiniz. Yüklediğiniz fotoğrafları beğenenleri sizi takip eden hesaplarınızı internet üzerinden de görebiliyorsunuz.

Ayrıca tüm bunlar harici takip ettiğiniz instagram hesaplarına direk mesaj yoluyla da ulaşıp etkileşime girme imkanınız da mevcut.