Flört mü bağlılık mı?

Flört mü bağlılık mı?

Yaşadığınız duygunun tam olarak sizin için ne anlam ifade ettiğini çözmeniz gerekiyor. Sadece flört mü? Yoksa daha derin bir bağlılık mı içeriyor? Flörtün bağlılığa dönüşmesi için duyguların karşılık bulması, samimiyet kazanması gerekiyor. Birbirini üzmek için hareket etmemeli, şeffaf olmalı, beklenti oluşturabilmeli. Bu nedenle maskelerinizi çıkarmalı ve birbirinizin yüzüne en makyajsız halinizi görmek için bakmalısınız.

İnsan egolarını tanımalı, sizin kadar karşınızdaki insanın da hata yapma ihtimaline sahip olduğunu görmelisiniz. Bu nedenle ilişkinin bağlılığa dönüşmesi için opsiyonel davranmanız gerekir. Baskı kurmaya çalışmadan, net olmaya özen göstererek adeta kristal kadar şeffaf olarak güven vermeyi tercih ettiğinizde, flört bağlılıkla yer değiştirecektir!

İyi ve kötü yönlerinize siz karar vermemelisiniz, olduğu gibi kendinizi anlatmalı ve hayatta bir yol arkadaşı edinmek, yalnız kalmaktan korktuğunuz için değil de kendinizi daha mutlu hissetmek için bu beklentiyi yaşadığınızı göstermek, flörtün bağlılığa dönüşmesi için harika bir köprü olacaktır.