Erkekler karşısında nasıl bir kadın görmek ister?

Erkekler karşısında nasıl bir kadın görmek ister?

Öncelikle kendine güvenen ve ne istediğini bilen, bunu belirten, duygularında net olabilen ve ifade etme konusunda güçlü kadınlar isterler. Çünkü erkeklerin büyük kısmı böyledir. Her zaman için iletişim kurabiliyor olmak, kavgalarda dahi bir mana bulmak gerekir. Maddi manevi ayakları üzerinde durmayı bilen, kendini tanıyan ve hayata bakışında pozitif olmayı bilen kadınlar erkeklerin gözünde her zaman için çok daha önemlidir.

Erkeğin deneyimi sizi korkutmasın!

Kadınların erkekler karşısında deneyim ve hayat tecrübesi adı altında aynı güçte olması gerekmiyor, ilişkilerde erkeğin yaş olarak daha büyük olduğu gerçeği, ilişkilerde beklentileri yönlendiriyor olsa da, kadın kimliğine tam olarak sahip olmak kadınları bu anlamda güçlü kılıyor. Çünkü karşısındaki insan daha deneyimli, daha tecrübeli dolayısı ile kadın sadece sevgi arıyor. Oysa erkeğin arayışı çok daha farklı ve başka.

Çünkü erkek ait olmak değil, ait olunulmak istiyor. Kadının ne kadar güçlü olursa olsun erkeğe tabi olmayı başarması gerekiyor. Erkek, karşısında kendisinden daha güçlü bir kadın aramıyor, arayışı anlaşılmak.