Erkeği yakalayın, ama nasıl?

Erkeği yakalayın, ama nasıl?

Halatsız erkek yakalama sanatı!

Erkekleri  yakalamanız gerekiyor, çünkü iletişim konusunda aranızda ciddi farklar var ve bu farkları bir şekilde en aza indirmeniz gerekiyor. Bunun için öncelikle algı farklılığını kabul ederek erkek ile aranızda olan farkı yakalamanız gerekiyor.

Erkek vereceğiniz tepkilerden çekinir, bu nedenle sıcağı sıcağına tepki vermemeniz gerekir. İletişimde ben gibi değil o gibi düşünerek bakmaya, karşınızdaki kişinin kadın değil erkek olduğunu dolayısı ile iletişim, algı, ifade farklılıklarını görmeye çalışın.

Karşınızda erkek var, voltajı yükseltin!

Çılgın iletişimi sadece kız arkadaşlarınızla kurabilirsiniz, erkekler için öncelikle farklılığı kabul ederek hareket etmelisiniz. Erkeğinizi yakalamanız içinse!! İşte detaylar..

Erkekle iletişim için;

  • Hemen tepki vermeyin
  • Kim gibi, hangisi gibi sorular yöneltin.
  • Hak verin, onaylayın, doğrusun kelimesini kullanın.

Bu iletişim size erkeğin kafasındaki filmi görmenizi sağlar. Erkek, yaşadığı problemi dile getirmez sadece tek kelime kullanarak ağacın içten çürümesi misali ilişkinin gidişatından memnun olmadığını ima eder. Konuşmayı, iletişimi sevmeyen erkeklerin kadınlar tarafından düşünsel dünyalarının yakalanması ilişkinin uzun sürmesi demektir.