Telefon için alınabilecek power banklar

Telefon için alınabilecek power banklar

Telefon için alınabilecek power bank lar.

Her ne kadar mobil teknoloji her geçen gün gelişip telefonların şarj süreleri uzasa da,yine de hiç beklemediğiniz bir anda yolculukta ya da şarj aletiniz yanınızda olmadığı bir durumda zor durumda kalmamak için power bank lar en etkili çözüm. Telefonunuzun modeline,batarya durumuna göre seçebileceğiniz çeşitli özelliklere sahip bir çok power bank modeli var.

Şarj problemine çözüm

En popüleri ve kullandığınız çanta v.s. gibi bir aksesuarınız yoksa en az yer kaplayanı 2600 mAh lık modeller.Biraz yavaş da olsa telefonuzu bir kez şarj edebiliyorsunuz. Özellikle şarj edip yanınızda olduğunu bile unuttuğunuz zamanlarda gerçekten hayatınızı kurtarabiliyor. Tek olumsuz özelliği biraz yavaş şarj etmesi.

Eğer sadece telefonla sınırlı kalmak istemiyorsanız 10050 mAh’lik harici hard disk boyutundaki power bankları da kullanabilirsiniz. Tamamen şarj edildiği zaman aynı anda telefon ve tabletinizi şarj etmeye imkan veriyor bu power bank modelleri.Biraz ağır olsalar da çanta kullanıyorsanız her zaman yanınızda taşımaya müsait.

Ve ne olursa olsun tüm modeller sizi oturduğunuz bir cafe de veya başka bir yerde priz başında beklemekten kurtarıyor.