Rahibe duvak modelleri

Rahibe duvak modelleri

Rahibe duvak modelleri

Gelinliğinizi tamamlayacak en önemli aksesuarlardan biri de takacağınız duvaktır. Bu noktada klasikleşmiş olarak takılan duvakların yanında ilginç duvaklar da bulunmaktadır. Arkanızdan uzun salınan rahibe duvak modelleri eğer arkanızda gelinliğinizi tutacak biri varsa oldukça şık bir modeldir. Bunun yanında önünde bulunan dantel detayı da hoş bir görünüm kazandırmaktadır.

Hangi duvak modelini tercih etmelisiniz?

  • Yüzü örten duvak modelleri genel olarak sık kullanılan modeller arasında yer almaktadır.
  • İşlemeli ve sırt dekolteli gelinliklerde omuza kadar inen duvakları tercih edebilirsiniz.
  • Sade bir gelinliğiniz varsa dantelle süslenmiş duvak modelleri sizin için oldukça ideal olacaktır.
  • Uzun ve resmi duvaklar olan 2016 rahibe duvak örnekleri ise sizin beğenilerinize sunulmuş hoş modeller arasında yer almaktadır. Özellikle yeri süpüren görünümüyle zarafet katacak olan modeller aynı zamanda kişilerin basması açısından da riskli modeller olmaktadır.
  • Rahibe duvakların ucundaki dantel detaylar ise gelinliğinize hareket katacak ve size zarif ve oldukça hoş bir görüntü katacaktır.

Duvağınız ile dikkatleri üzerinize toplayacaksınız

Özellikle salon düğünlerinde tercih edilen rahibe duvağı aynı zamanda kır düğünleri için de mükemmel bir ambiyans oluşturmaktadır. Arkanızdan gelinliğinizi tutan bir de küçük kız çocuğu varsa oluşan görüntü akıllardan silinmeyecek bir hal alacaktır. Bununla birlikte rahibe modellerle tercih edeceğiniz açık gelin saçları duvağınız ve gelinliğiniz için daha uygun bir seçim olacaktır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ