Tarzınızı netleştirin!

Tarzınızı netleştirin!

Hangi modele karar vereceksiniz?

Dağınık, topuz, örgü ile yandan toplanmış saç modelleri son derece zarif ve şık durmaktadır. Özellikle özel günler de rahatlıkla kullanacağınız yandan saç modelleri kendiniz de kolaylıkla yapabilirsiniz. İşte yandan toplanmış saç modelleri ve yapılışları…
Bir saç maşasıyla istediğiniz şekilde ince ya da kalın şekilde dalga yapın. Tarakla değil de ellerinizle şekil verin spreyleyin şekillendirin. Sonra yana doğru atın saçlarınızı tokayla gevşek bir şekilde toplayın.

Yüzünüzün güzelliği ortaya çıksın

Birkaç tutam saç yüzünüze dökülsün daha ağır ve şık bir görüntünüz olur. Kıyafetinize uygun olan taşlarla ya da çiçekler ve ya tokalarla şekil verin. Yandan kulak hizanızdan saçlarınızı örerek tek tarafta toplayın. Diğer taraftaki saçlarınızla birleştirin dağınık bir topuz yapın. Kulağınıza tek bir taraftan küpe takın. Saçlarınızı yandan toplarsanız maşa yapıp salık bıraktığınız saçlar da giydiğiniz elbisenin yakasının sade olmasına dikkat etmelisiniz, modeli kapanmasın.

Kıyafetiniz ve saçınız birbirine uysun

Bu tür modelleri ceketlerle, kot pantolonlarınızla, eteklerle kombin yapabilirsiniz. Bu modeli yapmak için sadece maşa, sprey ve fikirlerinizle farklı modeller yaratabilirsiniz. Burada ki malzemelerle saçlarınıza hafif dalgalar yapın ve yana doğru toplayın ve yanda küçük bir topuz yapın. Saçınızı maşayla kıvırın, ön kısımlarını ikiye ayırın kıvırdığınız saçlarınızı omuzlarınızın üzerine bırakın spreyleyin bitirin. Bu modeli her yerde kullanabilirsiniz. Saçınızı at  kuyruğu yapın arkada toplayın tam tepeden bağlamayın yan taraftan bağlayın uçlarına maşa yapın.