Erkekler İlk Buluşmada Bunlara Bakıyor!

Erkekler İlk Buluşmada Bunlara Bakıyor!

İlk Buluşmada Nelere Baktıklarını Öğrendik!

İlk buluşmalar her iki taraf içinde heyecanlı ve stresli zamanlardır. Planlamalar çoğu zaman günler öncesinden yapılmaya başlar. Özellikle de kadınlar için geçerlidir bu süreç. Ne giysem? Ne yapsam? Günler boyunca heyecandan yerinde duramaz.

Peki, erkeklerin ilk buluşmada nelere dikkat ettiğinin araştırıldığını söylesek, bu size yardımcı olur mu?

Nelere dikkat etmeniz gerekiyormuş, buyurun bakalım;

Giyiminiz Ve Tarzınız

Kendinize has bir tarzınız olmasına dikkat edin.  Etkileyici görünün ama kıyafet seçimlerinde abartıya kaçmayın. Tabi salaş giyinin de demiyoruz ama bunun ortasını yakalamayı bilin. Ne sportif olmaktan vazgeçin ne de klasik. Giysi seçiminde doğru seçimi yapacağınızdan eminiz!

Saçınız Ve Makyajınız

“Dış görünüş o kadar da önemli değil” sakın bu laflara inanmayın. Elbette iç güzelliğiniz çok daha önemli ama dış görüşünüz de onu ilk etapta etkileyebilmeniz açısından oldukça önemli.

Saçlarınız temiz ve bakımlı olmalıdır. İlk buluşmada saçlarınızı açık bırakmanızı tavsiye ederiz. Bir de havalı bir fön çektirdiniz mi, mis!

Makyaj konusu çok önemli! Kesinlikle boya kutusuna düşmüş gibi olmayın. Hafif ve sade bir makyajla daha iddialı ve çekici görüneceğinizi unutmayın.

Kokunuz

Koku seçiminize bilhassa önem verin. Ağır ve şekerli kokuları tercih etmek yerine ferah ve baharatlı kokuları tercih edebilirsiniz. Bol sürmekten kaçının, yanınıza geldiğinde ona nefes alacak oksijen kalsın. Etkileyici kokuları tercih edin ki, o kokuyu başka bir yerde duyumsadığında sizi ansın!

Ayakkabınız

Bir kadın topuklu ayakkabı giydiğinde, erkekler daha çekici buluyorlarmış. Sizde ilk buluşmanıza giderken topuklu ayakkabı giyebilirsiniz.