Huzur veren erkeği kaybetmeyin!

Huzur veren erkeği kaybetmeyin!

Erkeklerin nadir olarak yaşattığı duygulardan biri olan huzur, hayatı paylaşabileceğiniz insanda olması gereken özelliklerden biridir. Çünkü hayat, sadece huzur veren insanla paylaşılmalıdır. Eğitim, kültür seviyesinin denk olması birbirinize uyumlu olmanız, birlikte sosylaleşebiliyor olmanız gibi detaylar çok önemlidir. Beklentilerin karşılanıyor olması, ailelerin uyumu da devreye girdiğinde eğer size huzur veriyorsa asla kaçırmayın!

Ne yaptığını bildiğiniz, ortada bir karakter!

Sosyal çevresini, iş arkadaşlarını, eski dostlarından oluşan şaşmaz grubunu, ailesini bilmeniz gerekiyor. Tüm bu çevrelere girdiğinizde aradığınız insanın o olup olmadığını daha iyi kestirebilirsiniz.

Karar vermek için tanımak, tanımak için uyumlu olduğunuzu hissediyor olmak gerekir. Kadın seçendir, her ne kadar erkeğin ilk adımı atmasını bekliyor olsanız da seçim gerçekte sizindir.

Seçimlerinizde kararsız kalıyorsanız durun, aşk acaba dedirtmez!

Yaşadığınız aşk size acaba dedirtmemelidir, aşkın alternatifi olmaz. Aşk, kuralları öne sürmez, yaş farkını veya uyruğunu düşündürtmez. Aşkın size sürekli olarak huzur vermesi gerekir.