En Şık Sen Ol!

En Şık Sen Ol!

Vazgeçilmez Bir Aksesuar “İri Taşlı Kolyeler”

Kocaman taşları olan kolyeler birkaç sezondur aynı popülerlikte vitrinlerde. Yazın basic tişörtlerin üzerine taktığımızda sanki saatlerdir özenmişiz de öyle dışarı çıkmışız gibi bir görüntüye sahip oluyorduk hemen. Yaz ayları bitti, tişörtler rafa kaldırıldı ama bu büyük kolyeler hala kullanılmaya devam ediyor.

en şık sen olTrikolarla, kazaklarla kombinlendiğinde tıpkı tişörtlerde olduğu gibi harika görünüyorlar. Taşların kalitesi, rengi, dizaynı çok önemli. Çünkü ne kadar şık ve kaliteli görünürse, o kadar beğeni toplarsınız.

Bu tarz kolyeleri tercih edeceğiniz zaman kıyafetinizin rengine büyük özen göstermelisiniz. Hem kolyenin öne çıkması hem de taşların görüntüsünün güzel olması seçeceğiniz giysinin rengine ve desenine bağlıdır.

Tek renk giysiler, büyük taşlı kolyelerin kullanımı için en kolay giysilerdir. Desensiz ve ya minimum düzeyde tasarlanmış desenli kıyafetlerle, kolyeleri ön planda tutabilirsiniz.en şık sen ol

Tişörtleri rafa kaldırdık dedik ama ceket içine tercih edilebilecek tişörtler için aynı şeyi söylemiyoruz elbette. Tişört, kolye ve ceket kombini çok şık görünmenizi sağlayabilir.

Tercih edeceğiniz kıyafetin yaka modeline göre kolye seçmeye özen göstermelisiniz. V yakalar kolyeler için oldukça kolay seçimlerdir.

bu kışın da en şıkları olmak için mutlaka bu kolyeleri kullanmalısınız…