Yoksa, ya yoksa! Aşk yok mu?

Yoksa, ya yoksa! Aşk yok mu?

Aşkın gerçekten olup olmadığını anlamak için kalbinizi dinlemeniz gerekiyor. Aşkın varlığını sadece kalbinizle bulabilirsiniz, çok fazla kontrollü çok fazla dikkatli ve mantığına gizlenen biri iseniz aşk size kendisini göstermeyecektir. İnsanlara, yaşatacakları şeyler için fırsat vermelisiniz. Bir anda aşık olamazsınız. Bu filmlerde olur. Aşk, size zamanla hissettirecekleri ile kendiliğinden gelecektir. Fırsat vermeyi bilmelisiniz.

İlk görüşte aşk aşktır, diğerleri nedir?

Zamanla oluşan aşkın da farkında olmanız gerekir. Aşk konusunda kendinizi bu denli sert kurallara mahkum etmemelisiniz. Aşkın size ne kazandıracağını, ne kaybettireceğini hesap etmeden oluruna akışına bırakarak yaşamayı bilmelisiniz.

Yaşadıklarınız karınız, yaşayamadıklarınız keşkenizdir!

Aklınızdan çıkarmayın, zaman yaşadıklarınızdan duyduğunuz pişmanlığı silecektir. Ama yaşayamadıklarınızın size getireceği pişmanlığı hiç birşey silemez. Aşkı ararken ne olduğunu bilmeden aradığınız bir şey olduğun unutmayın. Bunu yaşarken anlamanız önemli. Kaybettikten sonra anladığınızda iş işten geçmiş olacağı için mutsuzluk aşkın bir kanıtı olarak hayatınızda varolmasın.

Kaybetmeden değerini anlayın, kaybetmeden fark edin ki hayat size kötü yüzünü göstermesin. Aşkın varlığına şans tanıyın. Aşkın varlığına şans tanıyanlar bulabilir, diğerleri aşk hakkında yanılmaya sadece devam edebilir.