Her mevsim mutlu olmayı bilmek önemli!

Her mevsim mutlu olmayı bilmek önemli!

Mutlaka pahalı bir tatil, mutlaka pahalı hediyeler değil mutlu olmak için yan yana olmak da yeterli olmalı. Çünkü yan yana olmanın, birlikte eğleniyor olmak için yeterli olduğunu bilmek gerekiyor. Eğer birlikte vakit geçirmenin sınırlarıı zorlamıyorsanız, beklentileri iyi yönetebiliyorsanız, sürekli olarak çıkar menfaat ilişkisi gütmüyorsanız hayat size gülümsemeyi başaracaktır!

Yaşam kalitesi, hayatınızı yönetmeye izin vermeli!

İsteklerinizi sadece kendiniz gerçekleştirebilirsiniz, sevgiliniz bu taleplerinizi bilmeden size nasıl karşılık verebilir ki? Talepleriniz o’nun için önemli olmalıdır. Taleplerinizi dikkate almalı, mutlu olup olmadığınızı bilmelidir. Size değer veren insanın sizinle birlikte olmaktan keyif alacağını da bilmelisiniz, bunu en iyi şekilde göstermeyi da başarmalıdır.

Duygularını belli etmekten çekinen, yaşayamayan insanlar mutlu etme konusunda da problem yaşarlar. Hem kendi duygularını hem de sizin duygularınızı görmeyi bilmeli, ifade etmeyi de başarmak zorunda olduklarını bilmeli. Böyle insanlar sizi mutlu edebilir, diğer türlü mutlu olamazsınız.