Tek Kullanımlık Baskılı Islak Mendil Fiyatları ve Üreticileri

Tek Kullanımlık Baskılı Islak Mendil Fiyatları ve Üreticileri

Restoranınızda verdiğiniz yemek sonrası hizmet kalitesini arttırmak oldukça önemlidir. Kolonyalı mendiller küçük ama genele bakıldığında hizmet kalitesini oldukça arttırmaktadır. Islak mendil üreticileri kullanılan ambalaj malzemesinden mendil kalitesine kadar birçok etkene bağlıdır.

 

En küçük boy 1000 adet tek kullanımlık kullan at ıslak mendil yaklaşık olarak 15 TL’den başlamaktadır. Firma baskılı ıslak mendil ürünü ise 26 TL’den başlamaktadır. Yani içerisinde kullanılan malzeme fiyatı oldukça etkilemektedir. Aynı marka ve kalite mendillerin küçük boy 100 adet kullan at mendilleri 7 TL olmakta ancak büyük boy mendiller 13 TL’ye kadar çıkmakta. Firmalar ile iletişime geçerek toplu alımlarınızda indirim ve kampanya yaptırmanız da mümkün. Birim fiyatı 0,015 TL+KDV’den başlayan fiyatları ile en uygun kolonyalı mendil ürünleri Diyaroğlu Paketleme’dedir.

 

Kullan at ıslak mendillerin üzerine firmanızın logosunu bastırarak akılda kalıcılık elde etmeniz mümkün, aynı zamanda mendillerin arka yüzüne de reklam alarak kar gelirinizi arttırmanız da mümkün. Küçük kullan at ıslak mendiller gözden kaçabilir ya da önemsiz gelebilir ancak dikkat edildiği zaman hem firma tanıtımınız için oldukça önemli hem de verdiğiniz hizmet kalitesini oldukça arttırmaktadır.

Hizmet sektöründe sıkça ihtiyaç duyulan malzemelerin başında kâğıt mendil ve ıslak mendiller gelmektedir. Temizlik ve hijyen konusunda ihtiyaç duyulan bu malzemeler kaliteli ve kullanım amacına uygun nitelikte olmalıdır. Böylece verilen hizmet karşılığında müşteri memnuniyeti sağlanacaktır. Kolonyalı mendiller uygun şekilde ambalajlanmış olmalıdır.

 

Ayrıca uzun süre ıslaklığını muhafaza etmeli, paket açılmadan asla kurumamalıdır. Genellikle restoranlarda ve gıda sektörünün diğer alanlarında birer birer paketlenerek kullanılan ıslak mendil fiyatları toptan alımlarda daha uygun fiyat aralıklarına sahiptir.

 

Markanızın logosunu paket üzerine baskı yaparak hem basit bir reklam aracı olarak bu fırsattan yararlanabilir, hem de hizmetinizden memnun kalan müşterileriniz için tekrar ulaşabilecekleri bir kartvizit işlevi de kazandırabilirsiniz. Hemen her sektörde hijyen ihtiyacı için tercih edilen kolonyalı mendil seçenekleri, farklı paket boyutları ve ihtiyaca yönelik farklı tasarımlara sahiptir. http://www.diyaroglupaketleme.com adresimizden daha detaylı bilgi alabilir ve ürettiğimiz tüm ürünleri görebilirsiniz.