İşe girdi sonra dükkanda bakın ne yaptı …

İşe girdi sonra dükkanda bakın ne yaptı …

Adana’da paraya ihtiyacı olduğunu söyleyerek bir döner restoranında komi olarak işe başlayan genç, mesainin ilk saatinde ustasının 300 lirasını çalarak kayıplara karıştı.

Adana’da bir genç, 1 saat önce işe başladığı restoranın deposunda ustasının 300 lira parasını çaldıktan sonra kayıplara karıştı. Hırsızlık anı, güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.
”PARAYA İHTİYACIM VAR”

Olay, Seyhan ilçesindeki bir döner restoranında meydana geldi. Restorana gelerek iş yeri sahibine kendisini ‘Emre’ olarak tanıtan bir genç, paraya ihtiyacı olduğunu belirterek restoranda çalışmak istediğini söyledi.
KOMİ OLARAK İŞE BAŞLADI

Gence olumlu yanıt veren iş yeri sahibi ise deneme süresi tanıyarak gence restoranda komi olarak çalışabileceğini söyledi.
300 TL’Yİ ÇALARAK KAYIPLARA KARIŞTI

İşe başlayalı henüz bir saat bile olmayan genç, ilk iş olarak restoranın deposuna girerek iş arkadaşlarının günlük kıyafetlerinin ceplerini kontrol etti. Daha sonra depoda bir poşet bulan genç, ustası Vedat Orhan’a ait olan 300 TL parayı çaldıktan sonra sırra kadem bastı.
GÜVENLİK KAMERALARI İNCELENDİ

Mesai sonucu parasının çalındığını fark eden Vedat Orhan, güvenlik kameralarını izledikten sonra hırsızın işe yeni başlayan komi olduğunu fark ederek durumu polise haber verdi.
Hırsızın yakalanması için polisin yaptığı çalışma devam ediyor.