Narcos

Narcos

Narcos

Narcos dünyanın en ünlü uyuşturucu kaçakçısı Pablo escobar’ın daha önce filmlerde belgesellerde anlatılmamış hayatından parçalar taşıyan son derece gerçekçi bir televizyon dizisi. Escobar hala kolombiyanın bir kısmı tarafından aziz olarak görülse de, Kolombiya halkına ne kadar yardımda bulunsa da binlerce kişiyi öldürmüş ve sayısız illegal olaya karışmış bir uyuşturucu satıcısı.
Bir dönem dünyanın en zengin insanlarından birisi olan, zenginliği konusunda yazılan şehir efsanelerinin sınırı bulunmayan,sadece paralarını bantlamak için tükettiği bantların bile binlerce dolar olduğu, milyarlarca dolar servetini sadece birkaç senede kazanan dünyanın en ünlü ve en  cani uyuşturucu satıcısının hayatını gösteriyor bize dizi.

Organize işler..

Bir şekilde onun insan tarafını göstermeye yeltense de gerçek bizi bundan son derece uzaklaştırıyor. Hükümetin içerisine girip bir gün Kolombiya ya başkan olacağı hayali, bu hayali için yaptığı şeyler işlediği her kötü olay bizi tamamen olayın gerçek yüzüyle karşı karşıya getiriyor.
Ayrıca Escobar a neredeyse birebir benzeyip neredeyse escobar ın kendisi zannettiğimiz Brezilyalı oyuncumuz bize inandırıcılık konusunda hiçbir zorluk yaşatmıyor ve tamamen dizinin içersine oradaymış gibi dahil olmamızı sağlıyor.