Güvene dayalı ilişkiler

Güvene dayalı ilişkiler

Size verdiği sözleri tutan bir adam, en değerliniz olmayı da hak ediyor demektir. Gece uyumadan önce sadece sizi düşünüyor, uyandığında ruya mı yoksa gerçek mi diye ikileme düşüyorsa, tamamen sizi yaşamaya hazır bir adamla karşı karşıyasınız demektir.

Ağzı iyi laf yapan erkeklerden korkmalı mı?

Duygularını iyi ifade eden, konuşmayı bilen erkek aynı zamanda zekidir de. Size sorduğu tek bir soru ile alacağı bir sürü cevabı bir arada avlar. Siz başka bir şeye cevap verdiğinizi zannederken o sizden almak istediği cevapları almıştır bile.

Meşgulsen tutmayayım derken aslında nerede ne yaptığınızı öğreniyordur, ailemle veya arkadaşlarımlayım dediğinizde bir süre konuştuktan sonra yanındakilerle ilgilen çok tuttum dediğinde aslında sizden önceliğinizi öğreniyor demektir.

Zeki adamlar önceliği talep etmez, bunu görmek ister!

Sevginin, değer vermenin öncelik olduğunu bilirler. Sizden bunu direkt olarak asla talep etmezler, sadece bunu ne zaman gün yüzüne çıkaracağınızı beklerler. Baskı kurmaktan hoşlanmazlar çünkü sizi yönlendirmek yerine davranışlarınızı analiz etmeyi tercih ederler. O’nlar kukla değiş eş aradıkları için olduğunuz gibi kabul edeceklerdir, fakat olduğunuz gibi haliniz tam olarak nasıldır? Bunu çözmek isterler.