Aynı kalpte iki insan olmaz!

Aynı kalpte iki insan olmaz!

Herkes sürekli olarak mutlu olmayı bekliyor ancak hayatın gerçekleri arasında sürekli mutluluk diye bir durum yoktur. Olgun insan hayatın gerçekleri ile bir şekilde başa çıkmayı başaran insandır. Bu nedenle çok sevmenin değil her zaman seviyor olmanın, sevgide istikrarın önemli olduğunu fark etmenizi istiyoruz. Bu pencereden bakarak aynı kalbin iki insanı aynı anda sevmesinin hayatın gerçeklerini inkar etmek demek olduğunu görmek zorundasınız. Eğer sizi sevdiği halde karısını da sevmeye devam eden bir çapkına zaman veriyorsanız, hayatınızın en büyük servetini feda ettiğinizi bilmelisiniz.

Aynı kalpte iki insan olmaz, ya biri ya diğeridir. Aslında böyle durumlarda öncesinde olan ve sonra gelen arasında bir değerlendirme yapmak mantıklı olacaktır. İlk olan yeteri kadar sevilse idi ikincisi gelmezdi. Dolayısı ile ilkten vaz geçmek gerekir. Ancak hayatın gerçekleri bunu engeller, rutine giren bir evlilik çocuklar derken sorumluluklar atılamaz olur.

Kadın aldatılmayı hak etmez!

Hem cinslerinizi de anlamaya çalışarak hareket etmek zorundasınız. Evli erkeklerle birlikte olan kadınların bu nedenle hata üzerinde payı vardır. Evli olduğunu öğrendiğinde kendine çeki düzen vermesi gereken kadın ilişkiyi devam ettirerek hem cinsine ihanet eder.

Kendinize olan saygınız için hiç kimsenin hayatında ikinci olmayın. Bazı metreslerin de evliliğe hareket ve canlılık kattığını unutmamak gerekir. Evliliği yıkayım derken sağlamlaştırırsınız!