İnternette tanışılan erkekler

İnternette tanışılan erkekler

Modern aşk sanal seviyor

Arkadaşlık sitelerinde veya sosyal medya üzerinden, chat yaparak tanıştığınız erkeklerin size doğruları söylediğinden nasıl emin olabilirsiniz? Özellikle farklı şehirler söz konusu olduğunda kişi size kendisini hiç olmadığı ama olmak istediği biri gibi gösterebilir. Sağlıklı bir ilişki internet üzerinden asla başlayamaz, internette tanışmalarla internet arkadaşlıkları arasında bir çizgi olması gerekir bu konudaki ayrım ise şöyle olmalıdır.

İnternette tanışılan ama kısa sürede gerçek hayatınıza giren, yüz yüze gelinen ve arkadaş çevresine girdiğiniz kişi artık sizin için sanal değildir. Ama türlü bahanelerle görüşmeyi kabul etmeyen, farklı şehir sorunu ile karşınızda olan hatta kamera dahi açmayan kişilerin gizlediği birşeyler olduğunu fark etmeniz gerekir.

Bugün herkesin internet üzerinden görüştüğü birileri mutlaka var, sanal dünyanın gerçek hayata olan etkilerinden biri de bu insan ilişkileri üzerine yaşanılan durumlardır. Evlilik, aşk gibi duygular internet üzerinden tanıştığınız insanlarla yaşayabileceğiniz türden duygular olabilir.

Yaşadığınız duyguların gerçekliğini sorgulayın, karşınızdaki insanın gerçekliğini de sorgulayın.

Gerçek duyguların ve gerçek insanların değeri vardır. Boş hayallere kapılarak zamanınızı harcamamak ve sonunda üzülmemek için internet arkadaşlıklarını doğru şekilde sınıflandırabilirsiniz.