Erkekler kadınlardan ne bekler?

Erkekler kadınlardan ne bekler?

Erekklerin kadınlardan beklediği çok şey vardır ancak dile getirmek istemezler. Kadınların çalışmasını, ekonomik güce sahip olmasını isteyen erkek sayısı tahmin ettiğinizden çok daha azdır. Erkekler öncelikle iyi birer ev kadını olmanızı bekler. Temizlikten, ütüden, yemekten ve annelikten anlamanızı ister. Çünkü zaten kendisi çalışıyordur ve sizin de çalışarak aile içerisindeki rolleri paylaşmanızı teklif etmenizi istemezler. Aslında uyanıktırlar fakat kısa vadeli düşüncelerle beklentiler geliştirdikleri için bu uyanıklıklarını akıllı ve mantıklı bekleyişlerle pekiştiremezler. Çünkü kadının iş hayatında yer alıyor olması en çok da onların faydasınadır. Kadının sürekli evde durarak sadece çocuklarla ve ev işleri ile ilgilenerek asosyalleşmesi, birilikte geçirecekleri zamanın kalitesi adına sorun teşkil edecektir. Kısa vadede kıskançlığın öngörüsü ile evde duran kadın ideal gibi görünür, ama bu ilişkiyi çıkmaza sokan durumlardan biridir.

Karakterinizden taviz vermeyin!

Karakterinden taviz vermeyen kadınlar daha caziptir. Çünkü bu tür kadınlar idealisttir ve ne istediğini bilir. Erkekler açısından kadınların ne istediğini biliyor olması ve güçlü karaktere sahip olması korkulan bir özelliktir. Erkekler açısından kadınların olması gerektiği gibi olması, kadını hayattan soyutlayacaksa kadın taviz vermeyi seçmemelidir.

Seven kadın taviz verir, erkek belirleyicidir! Yanlış..

Kadın, gerçekten seviliyorsa erkek tarafından özellikleri olduğu gibi kabul edilmelidir. Erkekler, bu dikteyi savunacak denli güçlü kadınlarla yol birliği yaparken daha mutlu bir hayata sahip olurlar. Erkeklerin kadınlardan beklediği şeylerin hepsine cevap vermek zorunda değilsiniz.