Aynı evde yaşamak için acele etmeyin!

Aynı evde yaşamak için acele etmeyin!

Sevgilinizle aynı eve çıkmak için asla acele etmeyin çünkü erkekler, evlilik beklentisini kaybediyor. Evlenmeden evliymiş gibi yaşamanın erkeklerin gözünde kadının değerini kaybetmesine neden olduğunu bilmelisiniz. Evlilik, erkekler için bir değişiklik nedeni olmalıdır. Eğer evlenmeden de bir takım şeyleri yaşayabiliyorsa evlenmeye gerek görmeyecektir. Erkeğin evlilik teklifi yapabilmesi için kadının ulaşılmaz bırakması gereken alanlar olmalıdır.

Birlikte uyumak, birlikte uynamak gibi romantik istekleri olacaktır. Tüm bunları red etmeden, ancak evlenildiğinde bunların yaşanabileceğinin mesajını vermeyi başarmanız gerekir.

Erkeklerin en büyük korkusu frijit kadınlar!

Cinselliğe bakışınızı net bir şekilde ortaya koyabilmeniz ancak sınırları da doğru çizebiliyor olmanız gerekir. Erkek, sizin cinsellikten korkan, tiksinen kaçan biri değil sadece zamanı olduğuna inanan biri olduğunuzu düşünmelidir. Bu nedenle erkeği red ederken bunun neden böyle olması gerektiğini sakince ifade etmeniz önemli. Erkekler cinselliği paylaşamayacaklarını düşündükleri kadınlarla hayatlarını birleştirmiyorlar, ancak bunu çok erken yaşadıklarında da evliliğe gerek görmüyorlar.

Bu dengeyi kadın koymalıdır. İlişkilerde denge kadının sorumluluğundadır. Birlikteliğe yön veren adımlar kadının onayından geçmek zorunda. Kendinizi hiç bir şey için mecburi hissetmeyin, her istediğini yaptığınız bir erkek hayatınızda başrole sahip olamaz, yan karakter olarak kalır.