Erkeğinizi kaptırmayın!

Erkeğinizi kaptırmayın!

Bazı kadınlar nedense ilişki içerisinde olan erkeklere odaklanırlar. Evlilere, uzun yıllar birlikteliği devam eden erkeklere yakın olmak isterler. Bu, çoğu zaman erkeğin hayatındaki kadına olan inatlarından değil, psikolojik olarak bu erkeklerin uzun birliktelikler için uygun olduğunu hissettikleri için. Örneğin, boşanmış bir adam bekar adamlara göre daha kolay evlenir, çünkü evliliğe yatkın olduğunu karşı taraf kolay hisseder. Kadınların aradığı şey, uzun süre beraberlik yaşamak ve evlenmek için uygun erkeği bulmaktır. Doğamızda bu var!

Evlilik kadın için bir amaç gibidir, erkekler içinse araç!

Kadınlar mutlu bir yuva, anne rolüne sahip olma, eş olmak ve birlikte bir erkeğin desteği ile hayatta dimdik durmak ister. Maddi veya manevi destek görerek daha güçlü olacaklarını bilirler. Erkekler ise evliliği düzenli cinsel hayat için bir araç olarak kabul ederler.

Bu noktada kadın ve erkeğin beklentisi değişiyor fakat aynı şeyin içerisinde kalıyorlar, evlilik! Evli erkekler, dul erkekler işte bu yüzden kadınları çekiyor.

Evlilikte erkeğin sadakati değerli

Kimi sevdiğini, neyi istediğini bilen erkeğin diğer kadınlara bakmaması gerekir demiyoruz bu zaten böyledir. Aksi durum erkeğin beklentilerinin sınırsızlığından ileri gelir. Erkeğin beklentilerini bilmesi için kadının duygu yönetiminde erkeğin üzerinde otorite kurması önemlidir. Her kadının kendine göre yöntemleri olmalı.