Eski sevgilim beni hala seviyor mu?

Eski sevgilim beni hala seviyor mu?

Eski sevgilinizin hala aklınıza geliyor olması, duyguların aynası kuralından geliyor. Çünkü duygular asla karşılıksız değildir, hissediyorsanız bunun bir karşılığı var demektir. Sizi hala seviyor olması iki şekilde değerlendirilebilir. Eğer siz bunun hayatınız için önemli olduğunu ve değerlendirebileceğinizi düşünüyorsanız önemseyin. Eğer duygularınız bitmediyse ve tekrar denemek istiyorsanız, eski sevgilinizin aklına girmenizin de yolları olduğunu bilmeniz gerekir.

Sizi hala seviyor ve sevmiyor, ama sevebilir!

Seviyo olmanız tekrar başlamanız için yeterli bir neden! Ancak sizin bu sevginizin bir karşılığı olmak zorunda. Öncelikle neden ayrıldığınızı düşünün, ayrılmayı isteyen kimdi? Nedenler nelerdi?

Bazen eskiyi ararsınız ama gereksiz bir çaba da olabilir!

Eski sevgilinizden fikren uzaklaşmanız gerekiyorsa bunu da başarmanız gerekir. Çünkü mutlu olma nedenlerinizi sabit tutamazsınız, değişken hareket etmek zorundasınız. Eski sevgiliniz sizi hala seviyorsa durum değişebilir.

Duygular ölmez, sevgi bitmez!

Gerçek sevgi ise aranızdaki asla bitmeyecektir. Çünkü sevi asla ölmez. Hayatınızda her zaman olmasını istediğiniz, birlikte yaşlanmak istediğiniz, yaşlandığını görmek istediğiniz kişi tarafından sevilmeye devam ediyorsanız bunu mutlaka değerlendirmelisiniz.

Duygularınız cesur olmanızı söylüyorsa cesur olun.