Sizi güldüren erkekler neden özeldir?

Sizi güldüren erkekler neden özeldir?

Hiç kendinize sordunuz mu? Sizi güldüren erkekleri neden seviyorsunuz? Size kendinizi harika hissettirdikleri için mi? Hayır.. Gülmeyi ve güldürmeyi seven erkeklerin ortak özelliği kendilerine olan güvenleridir. Erkekte en çok dikkat çeken şey de budur. Çirkin ama karizmatik denilen erkekler, kendine güvenleri olan erkeklerdir. Hayatı tanımış, insanları çözmüş, karşısındaki kadınla bohçacılar gibi kavga etmeyen erkekler bu tip erkeklerdir. Kendimizi iyi hissetmemize neden olan, kendimizi sevmemize neden olan erkeklerdir.

Biz kadınar bizi seven erkekleri değil, kendimizi sevmemize neden olan erkekleri severiz!

İlişkilerinizde dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri de budur, karşınızdaki insan duygu dünyanızı yönetiyor mu? Size ne hissettiriyor? Üzüyor mu yoksa güldürüyor mu?

Her anlamda size kendinizi iyi hissettiren erkek, bunu tercih ediyordur. Erkekler kaybetmekten korktuğu kadınla hiç bir şekilde tartışmaz, kavga etmezler. Size kavga edecek bahaneler vermemek de bir seçim. Sizinle kavga etmeyi istemeleri de bir seçim. Siz de buna göre değer görüp görmediğinize karar verin..