Denize girerken mantar lekesine dikkat!

Denize girerken mantar lekesine dikkat!

Güzelleşmek, bronzlaşmak hepimizin hakkı fakat mantar lekesine sahip olduğunuzda cildinizin son derece sağlıksız olmasına neden olacağınızı bilmelisiniz. Bu nedenle denizden mantar kaparak cildinizde beyaz lekelerin olmasını istemiyorsanız mutlaka güneş koruyucu kullanmanız gerekir. Güneş koruyucu aynı zamanda sizi denizde leke oluşmasına karşın da korumuş olur. Deniz lekelerinde, deniz mantarına karşın mantar ilecı dermotologlar tarafından verilmektedir. Acil olarak müdehale edilmesi gereken bir konu olarak bakımlı kadınların dikkat etmesi gereken önemli bir detaydır.

Bakımlı olmak, cilt lekeleri ile oluşması safhasında önlem almak demektir!

Cildinizi sevmeli, ihtiyacı olan bakımı ona vermelisiniz. Cildinizin bakımını sağlamak içinse öncelikle sağlıklı ürünler kullanmalısınız. Her kremi yüzünüze sürmemelisiniz. Denizde mantar olmamak için deniz sonrası tam ve etkin temizlik yapmalısınız. Denizler temiz ancak tahmin etmediniz şekilde mikroplar da barındırabilirler.

Denizde mikrop kapmanız mümkündür!

Denizlerin mavi bayraklı olanlarını tercih etmeilisiniz. Bakımlı ve güzel kadınlar plaj seçiminde de dikkatli olmalıdır.