Bakımlı kadın her zaman bakımlıdır!

Bakımlı kadın her zaman bakımlıdır!

Bakımı ihmal etmek diye bir şey kabul edilemez. Evlilikleri tehlikeye atan en büyük şey, kadının çocuktan sonra kendine bakmayı bırakmasıdır. Bu, ilişkinin sekteye uğramasına ve erkeğin ilgisini başka yerlere kaydırmasına neden olur. Anne olmak bakımsız olmayı gerektirmez. Çocuğunuza bakarken de kişisel temizliğinize, güzelliğinize dikkat edebilir, iyi giyinebilirsiniz. Nasıl olsa evdeyim diyerek kendinizi salarsanız, asıl gözüne hoş görünmeniz gereken kişinin evdeki eşiniz olduğunu dışardaki insanların olmadığını bilirseniz evlilikler her zaman canlı kalır.

Aşkınızı tazeleyin, canlandırın!

Birlikteliğinizin ilk günlerinde nasıl heyecan duyuyor, nasıl kendinize bakıyorsanız bunu her zaman devam ettirmeyi başarmalısınız. Çünkü hayatınızın her zaman en güzel anları sevdiğiniz insandan duyacağınız iltifatlardır. Bu iltifatların gerçek olduğuna inandığınızda kendinizi iyi hissedersiniz. İşte bu yüzden iyi iltifatları hak etmeye çalışmak için bakımlı olmaktan asla vazgeçmemelisiniz.

Bakımlı olmak sürekli makyajlı durmak değildir, manikürünüze pedikürünüze, kişisel temizliğinize, saçlarınızın şekline dikkat etmelisiniz. Sürekli aynı modeli kullanmak yerine saçlarınızda kesim renk model vs değişikliğine gidebilirsiniz.

Kısacası ev kadını da olsanız, anne de olsanız önce bir kadınsınız! Kadın olduğunuzu asla unutmamalısınız.