Kıskançlığın dozu önemli

Kıskançlığın dozu önemli

Aşırı kıskançlığın kendine güvensizlik olduğunu bilmelisiniz. Kendinize güvenmek, ilişkide mutlu olmayı kolaylaştırır. Çünkü partnerinizin sizden başkası ile ilgilenmediğini bilmeniz için sizin o’na yettiğini düşünmelisiniz. Eğer hayatınızdaki insana güveniyorsanız bu öncelikle kendinize güvendiğiniz anlamına gelir. Kendinize güveniyor olmanız ise istediklerinizi elde etme konusunda ısrarınızın ne denli işe yaradığını gösterir.

Seven kıskanır, dozunda!

Hiç kıskanmayan sevgili de sevmiyordur. Çünkü insanın elinde olmadan hissettiği şeylerdir. Şimdi ne yapıyor, nerede, kimlerle birlikte.. Tüm bunları düşünüyor olmanız gerekir. Eğer kıskançlığın dozunu ayarlayamıyorsanız ilişkide mutlu olmak için her şeyi dozunda yaşamanız gerektiğini bilerek hareket etmelisiniz.

Sevginin hissettirdikleri vardır, bu hissettirdikleri sizi aldatmaz!

Seven insanın davranışlarında sadakati görürsünüz. Sadakat, son derece kalpten gelen bir beklentidir. Beklediğiniz şeydir, bunun dışına çıkamazsınız. Kıskanan sevgili, aldatmayandır. Aldatmayacağından emin olduğunuz kişidir. Kıskançlıktan tamamen rahatsız olmamanız gerekir. Kıskançlığın bir noktadan sonra gerekli olduğunu, ilişkinin can simidi olduğunu fark etmelisiniz.

Duygularınızı dozunda yaşamaya özen gösterin, dozunda yaşanan duygular zarar vermeyecektir.