Havalı Ve Çekici Görünmek Bu Kadar Kolay!

Havalı Ve Çekici Görünmek Bu Kadar Kolay!

Çekici Olmak İçin 5 Öneri

Her kadın podyuma çıkan mankenlere özenerek bakar. İncecik bir bel, düzgün hatları olan bir vücut ve uzun bir boy… Onlarda ki havalı görünüme sahip olmayı kim arzu etmez ki?

Tamam, şimdi biraz gerçekçi olalım. Öyle uzun boyumuz olmayabilir. Vücudumuzda bir manken vücudu gibi görünmeyebilir ama havalı ve çekici görünmek elbette bizim de yapabileceğimiz bir şey!

Bu önerilere kulak verin ve dikkat çeken, havalı bir kadın olmanın sırrını keşfedin…

Kendinize olan güveninizi asla yitirmeyin!

Siz ne kadar özgüven dolu olursanız o derece çekici olursunuz. Çünkü özgüveniniz yürüyüşünüze ve hareketlerinize yansır, daha zarif olursunuz. Modellere dikkat edin, yürürken ne kadar kendilerine güveniyorlar. Dimdik ve güçlü görünümlerinin altında yatan şey elbette, özgüven!

Sık sık cildinize bakımlar yapın!

Cildinizin canlı olması çok önemli. Modeller bu konuya oldukça önem veriyor. Vücutları ve yüzleri onların her şeyi. Sizler de, sık sık cilt bakımları yaptırın ve ya evde kendi hazırlayacağınız bakım kürleri hazırlayın. İyi baktığınız bir cilt size mükâfatını er ya da geç verecektir.

Daha canlı ve daha parlak bir cilt için mutlaka bakıma önem vermelisiniz.

Çekici ve dolgun dudaklarınız olsun!

Tabi bu çoğu zaman mümkün değilmiş gibi görünebilir. Belki de incecik dudaklara sahipsiniz. Ama unutmamanız gereken bir şey var. Her kadının doğuştan dolgun dudakları yok. Size gidip estetik olmanızı da söylemiyoruz elbette, doğallıktan yana olduğumuzu öncelikle belirtelim. Birkaç küçük hileyle dudaklarınızı dolgunlaştırmanız mümkün.

Örneğin, buz terapisi! Bir parça buzu dudaklarınızın üzerinde biraz gezdirirseniz ve sonrasında da dolgunlaştırıcı krem sürerseniz harika dudaklara sahip olabilirsiniz.

Havalı saçlarınız olsun!

Bir kadının gün içinde nasıl görüneceği doğrudan saçlarıyla bağlantılıdır. Eğer güzel bir saç modeli yaptıysanız hiçbir şey yapmayacak olsanız dahi çekici görünebilirsiniz. Saçlarınıza sık sık bakımlar yapın. Canlı, parlak ve güçlü saçlar sizin silahınız!

Kırık saç uçları sağlıksız saçları beraberinde getirir. Muhakkak ayda 1 kez saçlarınızda ki kırıkları aldırın.

Kendinize has tarzınız olsun!

Giyinmekten hoşlandığınız bir tarz belirleyin ve o şekilde giyinin. Kombin yapmayı öğrenin! Çünkü çoğu kadın bu konuda ne yazık ki başarısız.