Eşiniz internette çok mu vakit harcıyor?

Eşiniz internette çok mu vakit harcıyor?

Aldatan eşi takip etme sanatı

Evlilikleri kötü etkileyen internet hayatımızı değiştirmeye devam ediyor. Eşi çok fazla internette kaldığı için aldatılma korkusu yaşayan kadınların sayısı her geçen gün artıyor. İnternet üzerinden yapılan sanal sohbetlerin evlilikleri tehlikeye atacak kadar ciddiye alınması mı gerekiyor? Tüm bu sorulara yanıt aradığımız haberimizde kadınların eşlerini kontrol etmeleri için özel yöntemlere de yer vereceğiz.

Zamanlı zamansız bilgisayar başında olan eşiniz için kontrol mekanizması geliştirmeniz gerekiyor. İnternette yazışırken yüz ifadelerini görmeye çalışın. Ekranını görmenize izin vermiyorsa internet geçmişinden nerelerde ne yaptığını görebilirsiniz. Bilgisayarına şifre koyuyorsa, maillerini otomatik giriş olarak ayarlamıyorsa mutlaka sizden sakladığı birşeyler var demektir.

Telefonunu inceleyerek eşinizi tedirgin etmenize gerek yok. Sadece telefununu sessizde tutup tutmadığına bakın. Eğer telefonu da sessizde ise farklı insanlarla görüşüyor olabilir.

Aldatılmak kabus gibidir!

Aldatan aldatır ama aldatılan yıkılır. Güven problemi aşılamayacak olan problemdir. Aldatıldığınızı öğrendiğiniz an dahi düşünerek hareket etmek zorundasınız. Seviyorsanız kazanmaya çalışabilirsiniz fakat bir kere bir başkası ile görüşen kişinin bir daha sizinle eskisi gibi olamayacağını da kabul etmelisiniz.