Manyetik sandalye tedavisi

Manyetik sandalye tedavisi

Manyetik sandalye: kolay ve çözüm odaklı bir yöntem

 

Tıp dünyasında, teknolojiden yararlanım son düzeyde gerçekleştirilirken, manyetik dalgalar birçok uygulamada hastalar için yararlı olabiliyor. Herhangi bir komplikasyona neden olmayan manyetik sandalye yöntemi, hastanın pelvik taban kasları ve sinirlerinin aralıklı olarak manyetik dalgalarla uyarılmasıdır. Kaslar her uyarımda kasılır, sonrasında ise gevşer. Bu yöntemle kas kontrolünü yeniden kazanan hastalar, yaşam kalitelerinde gözle görülür bir şekilde artış hissederler.

 

Yöntem 8 yahut 10 hafta boyunca, haftada 2 kez olmak koşuluyla uygulanır ve hastanın vajina yahut rektumuna herhangi bir tıbbi alet uygulanması görülmez. Bu nedenle de birçok hasta için rahatlatıcı etkiye sahip olan manyetik sandalye uygulaması idrar problemlerini çözmektedir.

 

Cinsel yaşamınızda da etkisini hissedin!

 

İktidarsızlık, isteksizlik gibi cinsel fonksiyon bozuklukları ve aynı zamanda orgazmla ilgili problemler üzerinde de tedavi edici bir etkisi olduğunu söyleyen Karateke, kalp pili kullananların ve ciddi aritmi problemlerine sahip olan kişilerin bu yöntemden uzak durmaları gerektiğini de belirtiyor.