Umy video downloader

Umy video downloader

Umy video downloader.

Hepimiz net üzerinde gezerken izlediğimiz videoları resimleri o sitenin durumu ne olursa olsun kaydetmek ister bunun için yapılmış eklentilerin içersindeki en popüler olan da umy video downloader.
Bu chrome eklentisini ister kendi başına bilgisayarınızın içersinden açtığınız bir program şeklinde erişip kullanabilirsiniz ya da isterseniz indirmek istediğiniz videonun sağ üst kısmında çıkan indir butonuyla kullanabiliyorsunuz.
İndir butonu video içeren tüm sitelere girişte bir süre sonra çıkmakta ve indir butonuna tıkladığınız andan sonra size indirmek istediğiniz video için 240 p 360 p 480 p 720 p 1020 p şeklinde seçenekler sunmakta. Bu seçeneklerden istediğinizi seçip neredeyse bütün internet sitelerinden o internet siteleri içersinde bulunan her videoyu indirebiliyorsunuz.
Programı ayrı olarak kullanmak istiyorsanız bilgisayardan açtığınız umy video downloader a videosunu indirmek istediğiniz internet sitesinin linkini yapıştırıp tıklayıp sonra da  istediğiniz video için sunulan video için 240 p 360 p 480 p 720 p 1020 p şeklinde seçeneklerden birisini indirebiliyorsunuz.