Kendinize güvenin, 8 mart sizin de gününüz!

Kendinize güvenin, 8 mart sizin de gününüz!

Hayatın zor anları vardır, bazı insanlar için bu zor anlar çok daha uzun geçer. Kendini kadın gibi hisseden ama erkek bedenine hapsolan kız kardeşlerimizin hayatlarının ne denli zor olduğunu düşünebiliyor musunuz? Tüm dünyaca kabul gören ünlü erkeklerin dahi gay olduklarını açıklamadaki çekincelerinin, sosyal yaşamda hemcinslerinden hoşlanan ve kadın ruhuna sahip olan erkeklerin türlü zorluklar yaşadığını görmemiz zor değil.

Sosyal hayattan uzaklaştırılıyor, kariyerinde köşeye sıkıştırılıyor!

Gay erkeklerin sadece moda dünyasında ve şov dünyasında başarılı olabileceğini düşünmek hatadır. Sadece bu alanda başarılı olabileceklerine inanmalarının yanlış olduğunu görmeleri gerekir. Başarılı, zeki insanların sadece cinsel seçimleri yüzünden köşeye sıkışmış bir şekilde bir başkasının hayatını sürdürmesi, öncelikle kendisine yaptığı en büyük haksızlıktır.

Kadına mal gözüyle bakan, kadınsılığı kadınsı hissetmeyi düşük seviyede olmakla aynı gören kişilere inat kadınsı duygularınızın arkasında durmalı ve bilinçli bir şekilde hissettiğiniz şekilde yaşamalısınız.

Kendinize güvenin, 8 mart sizin de gününüz!

Haklarınıza sahip çıkmalı, nasıl hissediyorsanız öyle yaşamanın yollarını araştırmalı ve mücadele etmelisiniz. Hayat herkes için sadece bir kere elde edilen bir şans ise, sizler bu şansı başkaları ne der düşüncesi ile heba etmemelisiniz.

Yaşam kaliteniz nasıl hissettiğinizle ilgili, bunu yansıtabilme başarınızla alakalıdır. Hissettiğiniz gibi yaşamak için içine hapsolduğunuz erkek bedeni size engel olmamalı!

8 Mart kadınlar gününü sizin de gününüz, sahip çıkın!