Erkeği ayrılırken tanırsınız

Erkeği ayrılırken tanırsınız

Biten bir ilişkinin ardından aldığınız karara saygı duymayan ve sizi taciz etmeye devam eden erkek, sizi sevdiği için değil vazgeçilmeye tahammül edemediği için böyle davranıyordur. Çünkü sizi sevmiş olsa, ayrılık kararı vermeniz için uygun şartları sağlamazdı. Erkek, sevdiği kadınla tartışmaktan bile çekinir çünkü kaybetme korkusu erkeği her zaman belli bir sınırın ötesinde durmaya iter. Ancak kaybetme korkusu olmadığı kadınla tartışır, kaybetme korkusu olmadığı bir kadını aldatır.

Bu nedenle erkeğin size olan sevgisinin bittiğini anlamanız kadar, saygısının bitmiş olduğunu anlamanız için de tavırlarına bakmalısınız. Bazen sevgi kendi kendini tüketir ancak bu durumda her iki insanında mantıkla hareket etmesi sayıgıyı koruması gerekir. Bazı erkekler ayrılırken normalde sahip oldukları karakterin çok daha zıttını sergiler, işte o insanın gerçek karekteri tam olarak budur.

Ayrılırken gerçek karakterini görürsünüz, saygı ve sevginin olmadığı bir yerde paylaşabileceğiniz hiç bir şey olmadığını böylelikle farke dersiniz.

Ayrılırken çirkinleşen insan hayatınızdaki en gereksiz insandır.