Kadınlar değerini nasıl korumalıdır?

Kadınlar değerini nasıl korumalıdır?

Kadın, karşısında karşı koyamacağı yakışıklılıkta bir erkek olduğunda kendini durdurmayı bilmelidir. Duyguların seline kapıldığında, erkeğin her istediğini karşıladığında kadının değeri kalmaz. Kolay elde edilen, mücadele edilemeyen kadın değersizleşir. Kendi değerini kendisi oluşturması gerektiğini görmeli, yaşamında değeri belirleyen kişinin sadece kendisi olabileceğini fark etmelidir. Bir kadın hayır demeyi bilmelidir. Karşısında kendisine her istediğini yaptırabilen biri değil, duygularına ve isteklerine değer veren, yeri geldiğinde çekinen bir erkek olması gerektiğini fark etmelidir. Erkeğe bu mesajı verirken doğru tavrı takınmak da önemli.

Fazla naz aşık usandırır!

Erkeği yıldırmadan, tanımaya çalışmalı ve bazı şeyleri sonraya bırakmak gerektiğini vurgulamalıdır. Örneğin, ailesini tanımadan ailesi ile tanıştırmadan, iş hayatını eğitimini kısacası tüm hayatını ve sosyal çevresini tanımadan asla sınırları aşmamalıdır.

Nerede durması gerektiğini, bunun neden böyle olması gerektiğini erkek bilmeli!

Frijit ya da istemiyor olmak değil, zamanla tanışıyor olmanın ve bu özel ilişkiyi bu şekilde anlamlandırmanın gerekliliğini erkeğe hissettirmeyi başarmalısınız. Ancak bu durumda değerli kadın olursunuz. Değilse kolay, basit, hemen elde edilen kadın olur çıkarsınız.