Güzel kadın zayıf kadın mıdır?

Güzel kadın zayıf kadın mıdır?

Basın taradından dikte edilen ölçüler kadının güzelliğini temsil etmiyor. Kadının güzelliği bedeninin ölçüleri ile sınırlandırılmamalıdır. Kadın, gülüşü ile konuşması ile güzelliğini ortaya koyabilmelidir. Belli bir takım kıstaslara bağlı kalmaksızın kadının güzelliğini gölgelendirmemelisiniz. Çünkü güzel kadının kilosunu görmezsiniz, kilosu yaşı bunlar sizi ilgilendirmediğinde güzelliğinin etkisinde kalmış olursunuz.

Güzelliğin göreceli olduğunu unutmayın!

Kendini güzel hisseden kadın iltifat alan kadın değildir, haklı iltifat alan kadındır. Kadını güzelleştiren yerinde iltifatları ile sevgisi ile destekleyen erkektir. Her zaman güzelliğinizin genetik olacağını zannetmeyin, her kadın bakıma zaman ayırmalıdır. Bakıma zaman ayırdığınızda daha güzel, daha özel bir kadınsı kimliğe sahip olacaksınız.

Güzel kadının enerjisi, kendine olan güveninden bellidir.

Kilolu olması, zayıf olması veya ölçüleri burada önemli değildir. Kadının da erkeğin de görünüşü ile güzellik anlamında değerlendirilmesi son derece yanlış. Bu nedenle görünümünüze bakarak size değer veren yüzeysel insanların güzellik algısı ile ilgilenmemelisiniz.

Önemli olanın güzelliğinizi bir bütün olarak görmesi gerektiğini bilmelisiniz. Çünkü güzellik, görmezden gelemeyeceğiniz derecede dikkatinizi çeker, elinizde olmadan etkisine kapılırsınız.

Şartlara, ölçülere, rakamlara bağlı değildir. Olamaz da.