Facetime da görüntülü arama

Facetime da görüntülü arama

Facetime da görüntülü arama

Facetime görüntülü arama uygulamalarının en kullanışlısı.Bu uygulamaların en kullanışlısı ve en yaygını skype olarak görülse de en kullanışlısı face time.
Face time iphone ve ipad, lerin ve mac book ların hatta apple tv lerin birbirleri arasında internet  aracılığı ile görüntülü görüşmesini sağlayan bir sistem. Diğer görüntlü görüşme uygulamalarında karşılaşacağınız sorunların aksine face time bu sorunları minimize etmiş şekilde size uygun net ve kesintisiz görüşme imkanı tanıyor.

Kullanışlı bir uygulama

Facetime destekleyen bir apple aletinizin olması facetime ı ücretsiz kullanmanız için son derece yeterli. App store hesabınızla giriş yaptığınız face time size internet üzerinden görüşme imkanı tanımakta.
Skype ve benzeri  uygulamalardaki internet hızına bağlı olan görüntü kesilmeleri ya da kötü görüntüler ya da gecikmelerin çoğu face time üzerinden yaşanmıyor.
Face time kullanan insanlar karşılarşında apple kullanıcısı olmadığı sürece face time dışında ki uygulamaları tercih etmiyorlar.Ve bunu bir alışkanlık haline getirdikleri içinde bu programı kullanmayan insanlara ısrarla bu programı tavsiye edip kullanmalarını sağlıyorlar.