Gelin çiçeği nasıl olmalı?

Gelin çiçeği nasıl olmalı?

Gelin çiçeği modellerine baktığımızda önceliği mutlaka canlı çiçeklerden yana kullanmak gerektiğini görüyoruz. Çünkü gelin çiçeği kuru olmamalıdır. Gelinin tazeliğini yansıtması, başlangıçların taze olması gerektiğini düğünün ve özellikle gelinin her detayında görmek önemlidir. Gelin, yeni bir dönemin başında ilk adımları ile kararını insanlara ilan eden kişidir. Naturelliği ile bu başlangıca şans katan detaylara sahip olması gerekir.

Ferah düşünün!

Gelin asla kuru çiçek eline almamalıdır, kuru çiçekler yaşamaz canlı değildir. Bu da düğünün enerjisine yakışmaz. Bu yıl için yeni bir trend de lavanta çiçeklerdir. Gelinler şifa, sağlık, canlılık üzerine lavanta çiçekleri ellerine alarak evlilik başlangıcında lavantanın güzelliğini kullanabilirler.

Kır düğünlerinde lavanta çiçekleri revaçta!

Gelin her zaman güzeldir, güzel olmayı bilen gelinler ise çok daha güzeldir! Farkınızı düğününüzde yaşamak istiyorsanız, tarzınızı düğününüzde en iyi şekilde yansıtmak istiyorsanız öncelikle çiçek seçiminde dikkatli olmalısınız.

Her masada taze lavantaların olduğu, nikah şekeri olarak lavanta keselerinin dağıtıldığı, elinizde taze lavantalardan gelin çiçeği demetini taşıdığınız bir düğün, mis kokuların hafızalara yer ettiği ve herkesin eğlendiği bir düğündür.

Anılar kokularla direkt bağlantılıdır!

İnsanlar düğününüzü lavanta kokusu ile birlikte anımsarlar, siz tüm düğününüz boyunca lavantanın rengi ve kokusu ile mükemmel hissedersiniz. Lavata detayını gelin çiçeğinizde mutlaka değerlendirmelisiniz!