Yaz dönemi gelinlerin makyajı nasıl olmalı?

Yaz dönemi gelinlerin makyajı nasıl olmalı?

Gelin, her anlamda güzel olmalıdır. Makyajı ile doğallığını kaybetmiş gelinler güzellik adına şanslı değiller. Çünkü bu özel günde hiç olmadıkları biri gibi görünmenin o günün size ait olmadığını düşündürür.. Güzelliğinizin doğal ışıltısını kaybetmeden, kendiniz olmaktan vazgeçmeden mutlaka hayatınızın bu en özel gününde kendinizi mükemmel hissetmeyi başararak makyajınızı tamamlamanız gerekiyor. Bir gelin olarak öncelikle göz makyajınızın siyah olmamasına dikkat etmelisiniz. Gelin siyah sürmez, sürmemelidir.

Eyelineri abartmayın!

Varoş gelinlerine dönüşmek istemiyorsanız ağır makyaj uygulamamalısınız. Güzelliğinzi maskelemeyin, güzellik maske değildir. Güzellik doğallıktır, sağlıktır. Gelin olduğunuz gün kendinize benzemek istiyorsanız makyaj konusundaki hassasiyetlerinize dikkat etmelisiniz. Bu özel günün hakkını vermek, savaş boyalarına bezenmekle olmaz, öncelikle kendiniz gibi olmalısınız.

Her gelinin tarzı vardır, bu tarz bir gün için olmamalıdır!

Hayat boyu nasıl bir tarza sahip oldu iseniz gelin olduğunuz gün de yine aynı tarzı korumalısınız. Gelin olmak, ağır makyaj ağır model gelinlik demek değildir. O gün de yine kedinize benzeyin, başkasına dönüşmeyin. Düğün başkasınınmış gibi gelmesin!